




2 014 ₴
Задній гальмівний барабан на автомобілі з колесами (вантажопідйомністю):
Фіат Дукато 280, 290, 230, 244 (1982-1994-2002-2006) - R14/15 (1000, 1400 кг)
Пежо Джей 5 і Сітроен С25 (1982-1994) - R14 (1000, 1400 кг)
Пежо Боксер 1, 2 і Сітроен Джампер 1, 2 (1994-2002-2006) - R15 (1000, 1400 кг).
Виробник: Denckermann (Польща).
Внутрішній діаметр - 254 мм
Зовнішній діаметр - 298 мм
Діаметр центрування - 98 мм
Внутрішня висота - 63.6 мм
Висота загальна - 72 мм
Кількість отворів - 5 шт.
В наявності та під замовлення багато інших запчастин до цих автомобілів.
Підберемо будь-які запчастини для вашого автомобіля і під ваш бюджет.
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Boxer, J5, Ducato, Jumper, C25, R15 |
| Ступичний підшипник | Ні |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B140006 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002 |
| Призначення | Задні колеса |
| Діаметр барабана | 298 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору маточини | 118 мм |
| Висота | 98 мм |
| Внутрішня висота барабану | 64 мм |