





3 763 ₴
Корпус паливного фільтра 3 виходи на автомобілі
Фіат Добло 223 (2005-2009) - 1.3Mjtd.
Виробник: Sofima (UFI Group) (Італія).
В наявності та під замовлення багато інших запчастин до цих автомобілів.
Підберемо будь-які запчастини для вашого автомобіля і під ваш бюджет.
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Sofima |
| Країна виробник | Італія |
| Види палива | Дизель |
| Код запчастини | S5178GC |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Висота | 213 мм |
| Зовнішній діаметр | 114 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Fiat |
| Модель | Doblo |
| Серія | DOBLO Cargo (223) 2001- |
| Сумісність | Fiat DOBLO Cargo (223) 2001- |