

265 ₴
Ролик генератора натяжний на
Рено Мастер 3, Опель Мовано В і Ніссан НВ400 (2010-...) - 2.3dci
Рено Трафік 2, Опель Віваро А і Ніссан Прімастар (2000-2014) - 2.0dci.
Виробник: Rotweiss (Туреччина).
Внутрішній діаметр - 17 мм
Зовнішній діаметр - 65 м
Ширина - 30 мм.
В наявності та під замовлення багато інших запчастин до цих автомобілів.
Підберемо будь-які запчастини для вашого автомобіля під ваш бюджет.
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Movano, Trafic, Primastar, Vivaro, NV, Master |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип | Ролик |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Rotweiss |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | RWS2864 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |